İTÜ Çekirdek BigBang Start-Up Challange 28 Kasım’da UNIQ İstanbul’da


2.10.2019

İTÜ Çekirdek BigBang Start-Up Challange 28 Kasım’da UNIQ İstanbul’da

İTÜ Çekirdek Big Bang Start-Up Challange girişimci iş dünyası ile buluşturarak 21 milyon TL ödül ve yatırım kazanma fırsatı sunuyor. Teknolojik girişimlerin sahnelendiği, rekabetin yüksek olduğu ve temponun hiç düşmediği “Türkiye’nin Girişimcilik Sahnesi Big Bang”; girişimcileri yatırımcıların ve fonların odağı haline getirmekte, girişimcilerin şirketleşme aşamalarında finanse edilmesine, yatırımcılarla tanışma ve olası müşterilere erişebilmesine destek olmakta ve toplamda 21 milyon TL değerinde (2018 verileri) ödül ve yatırıma erişmesine olanak sağlıyor.

Erken aşama kuluçka merkezinde fikirlerini geliştiren girişimcilerin arasından pazara en yakın olanlarının seçilerek sahne aldığı Big Bang’de, izleyici olarak yer alan potansiyel girişimciler ve yatırımcılar da yenilikçi fikir ve iş modellerinden haberdar olma ve yükselen girişimler ile tanışma fırsatı elde ediyor.

Big Bang’de sahne almayı hak eden girişimcilere; basın, paydaş, iş birliği olanakları, yatırımcılarla tanışma ve olası müşterilere erişebileceği bir ortamı sağlanmaktadır. Tüm bunlara ek olarak; ödül ve yatırım alan girişimler, 1 yıl süreyle erken aşama kuluçka merkezinin kuluçka programına girmeye hak kazanma şansı elde edebilmektedir.

Girişimci başvuruları 25 Ağustos 2019 tarihine tamamlanan etkinlik, 28 Kasım 2019 tarihinde UNIQ İstanbul’da düzenlenecek.

Etkinlik internet sitesi için tıklayınız.


LinkedIn Paylaş