2020 Yılı Şehir Tanıtımı ve Markalaşma Teknik Destek Programı İlanı


11.8.2020

2020 Yılı Şehir Tanıtımı ve Markalaşma Teknik Destek Programı İlanı

T.C. Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansı, 2020 yılı Şehir Tanıtımı ve Markalaşma Teknik Destek Programı kapsamında proje kabulüne başladı.

Program kapsamında belirlenmiş olan “Bölgenin tanınırlığını artırmak, Turizm sektöründe insan kaynakları kapasitesini geliştirmek ve Yöresel ürünlerin katma değerinin artırılmasını sağlamak” öncelikleri ile potansiyel başvuru sahiplerini proje hazırlamaya çağıran ajans, 2020 Yılı Şehir Tanıtımı ve Markalaşma Teknik Destek Programı (ŞTM_TD) kapsamında faaliyet bölgesi illeri Kastamonu, Çankırı ve Sinop’ta uygulanacak olan ve sadece başvuru rehberinde belirtilen projelere toplam 400.000 TL büyüklüğünde destek sağlayacak.

400 Bin TL bütçeli Şehir Tanıtımı ve Markalaşma Teknik Destek Programı (ŞTM_TD) kapsamında Kamu Kurum ve Kuruluşları, Kamu Kurumu Niteliğinde Meslek Kuruluşları, Sivil Toplum Kuruluşları ve Kooperatifler; bölgesel kalkınma için önem arz eden çalışmalarında eksikliğini duydukları teknik alanlarda eğitim verme, program ve proje hazırlanmasına katkı sağlama, geçici uzman personel görevlendirme, danışmanlık sağlama, lobi faaliyetleri ve uluslararası ilişkiler kurma gibi kurumsal nitelikli ve kapasite geliştirici faaliyetlere yönelik teknik destek verilecek.

Ajansa proje başvurusunda bulunmak isteyenlerin başvurularını Kalkınma Ajansları Yönetim Sistemi (KAYS) üzerinden en geç 31 Ağustos 2020, Pazartesi, Saat 18:00’e kadar tamamlamaları ve taahhütnamelerini (e-imza veya matbu) ise 3 Eylül 2020, Perşembe, Saat 18:00’e kadar ajansa ulaştırmaları gerekiyor.

Çağrı dokümanı için tıklayınız.


LinkedIn Paylaş